Badu Prime 90/20 Mono
€960,94
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
- Toevoegen aan vergelijking
Productomschrijving
Badu Prime 90/20 Mono
Functies:
- Traditioneel is dit het populairste model van Speck, dat naar verluidt identiek is aan de oranje Badu 90-serie.
- Zeer stille, zelfaanzuigende zwembadpomp van polypropyleen.
- Standaard geleverd met een geïntegreerd thermisch relais.
- Het elektrische gedeelte is volledig galvanisch geïsoleerd.
- Het grote voorfilter van 3 liter is voorzien van een transparant deksel (liersleutel meegeleverd).
- Te installeren op een maximale hoogte van 3 meter boven of onder het wateroppervlak.
- Geschikt voor gebruik in combinatie met zoutelektrolysesystemen met een zoutconcentratie van 0,5% (5 gram/liter).
Product informatie
| Merk | Speck |
| Artikelcode | 2190208038 |
Specificaties
| Garantie | 3 jaar |
| Lengte | 654 mm |
| Hoogte | 283 mm |
| Fase | 1 |
| Debiet (op 8m) | 20 m³/h |
| Vermogen motor kw | 1 |
| Vermogen motor PK | 1.36 |
| Aansluiting IN | 2 " F |
| Aansluiting OUT | 11/2" F |
Wat onze klanten zeggen
average of 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review